صبر کنید...
|
۰۲۱-۲۲۰۰۲۴۳۳ : تماس با تیم ما
ادموب

نقد کردن درامد دلاری در
گــوگـــل ادمـــوب

گوگل ادموب یک پلتفرم تبلیغات موبایل است که توسط گوگل ارائه می‌شود. این سرویس به ناشران (وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها) امکان می‌دهد تبلیغات موبایل را در فضای خود نمایش دهند و از طریق این تبلیغات درآمد کسب کنند.

گوگل ادموب
تضمین نرخ مناسب

تیم ادستیتو با بیش از 4 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات ادموب مناسب ترین نرخ را برای نقد کردن درامد دلاری شما ارائه میدهد .

بدون هیچ محدودیتی

با در نظر گرفتن راه کارهای مناسب هیچ محدودیتی برای نقد کردن حجم درآمد دلاری شما وجود ندارد. پس با خیال راحت درامد کسب کنید !

پشتیبانی ۲۴/۷

این سرویس به مشتریان ما اطمینان می‌دهد که در هر لحظه به حل مشکلات خود نزدیک هستند و از خدمات بهتری بهره‌مند می‌شوند.

گوگل ادموب چیست ؟
نحوه عملکرد گوگل ادموب
فرآیند نقد کردن درآمد گوگل ادموب مسیر نقد کردن درآمد گوگل ادموب در تیم ما به چه صورت است؟
1
ارزیابی اپلیکیشن

اپلیکیشنی که قصد کسب درآمد از آن را دارید، باید در گوگل پلی یا اپ‌استور ثبت شده و میزان نصب آن حداقل به ۱۰ هزار نصب رسیده باشد. برای ارزیابی دقیق تر میتوانید با تیم ما در ارتباط باشید.

2
ایجاد دسترسی گوگل ادموب

در این مرحله شما دسترسی‌های لازم را در اختیار کارشناسان ادستیتو قرار می‌دهید یا اطلاعات لازم را دریافت میکنید تا امکان اتصال سرویس گوگل‌ ادموب‌ در اپلیکیشن شما فراهم شود.

3
کسب درآمد دلاری

در این مرحله، همه‌چیز آماده است تا از اپلیکیشن خود درآمد دلاری کسب کرده و پس از کسر کارمزدهای نقل و انتقالات و همچنین کارمزد مالیات ، درامد خود را نقد کرده و تحویل بگیرید.

فرآیند خدمات سئو سایت
انواع جایگاه نمایش تبلیغات در ادموب با نحوه نمایش تبلیغات در ادموب بیشتر آشنا شوید !
چرا ادستیتو را انتخاب کنیم ؟ دلایلی که تیم ادستیتو را متمایز میکند !
شرکت رسمی در آمریکا

شرکت ادستیتو با در اختیار داشتن شرکت رسمی و ثبت شده در آمریکا به راحتی قابلیت نقد کردن درامد دلاری شما را در دارد !

پشتیبانی 24 ساعته

از روز راه اندازی شدن شرکت ادستیتو یکی از ویژگی های ما پشتیبانی قوی از مشتریان بوده و این موضوع با قدرت هنوز ادامه دارد.

رعایت قوانین گوگل

تیم ادستیتو با بیش از 4 سال سابقه آشنایی کاملی با قوانین ادموب پیدا کرده است و از این ویژگی در تسریع نقد کردن درامد شما استفاده میکند

همکار رسمی گوگل

ادستیتو با افتخار اعلام می‌کند که شرکت ما ، همکار رسمی گوگل است. ما دارای تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه تبلیغات آنلاین هستیم.

پرداخت منظم و سریع

در هفته آخر هر ماه میلادی، درآمد شما به صورت منظم، سریع و با تضمین کسر کمترین کارمزد، به حسابتان واریز می‌شود.

اعتبار ادستیتو

با استفاده از تجربه کارشناسان ادستیتو در حوزه تخصصی کسب درآمد از گوگل ادموب، می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.

سوالات متداول

آنچه را که به دنبالش هستید پیدا نمیکنید؟ به ما پیام دهید !

شرط لازم برای شروع کسب درآمد از ادموب، وجود اپلیکیشن و آپلود آن در یکی از دو فروشگاه اپلیکیشن گوگل پلی و app store است. پس بدون داشتن اپلیکیشن امکان کسب درآمد از طریق گوگل ادموب را نخواهید داشت.

سبا توجه به اینکه تنها اپلیکیشن‌های ثبت شده در گوگل پلی و اپ استور اپل امکان ثبت شدن در ادموب را دارند، لذا ادموب شرایط خاصی برای این اپلیکیشن‌ها درنظر نگرفته است. چرا که قوانین مربوطه در فرایند افزودن اپلیکیشن در گوگل پلی کاملا نظارت و بررسی می‌گردد و به همین دلیل این اپلیکیشن‌ها مورد تایید گوگل قرار گرفت است. برای اپلیکیشن‌هایی که در فروشگاه app store قرار دارند به طور کل می‌توان به قوانین زیر اشاره نمود: محتوای نامناسب که می‌تواند شامل محتوای شرط بندی، خدمات مالی و... باشد. جعل هویت و مالکیت قانونی اپلیکیشن حریم خصوصی و امنیت که می‌تواند شامل دسترسی‌ها باشد. اپلیکیشن‌هایی که تبلیغ و لیست فروشگاه ها را ارائه می‌دهند.

ههر چه تعداد کاربرانی که از اپلیکیشن شما استفاده می‌کنند بیشتر باشد و کاربران مدت زمان بیشتری با اپلیکیشن شما تعامل داشته باشند، میزان درآمد شما از تبلیغات ادموب می‌تواند بیشتر باشد. همچنین سیاست‌های کسب درآمدی مدیران و توسعه دهندگان اپلیکیشن و میزان سهمی که برای نمایش تبلیغات ادموب در نظر می‌گیرند، با میزان درآمد از ادموب رابطه مستقیم دارد.

روش‌های قیمت‌گذاری مختلفی برای کسب درآمد از ادموب وجود دارد، که می‌توان از هر یک از آنها و یا به صورت ترکیبی از چندین روش استفاده کرد. استراتژی‌های قیمت‌گذاری ادموب به شرح زیر هستند:
به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ (CPC)
به ازای هر 1000 بازدید (CPM)
به ازای هر تعامل در اپلیکیشن (CPE) مانند اولین خرید در اپلیکیشن
بیشترین میزان کسب درآمد از طریق استراتژی های CPC و CPM صورت می‌گیرد.

آخرین مقالات گوگل ادموب
دور زدن تحریم های گوگل ادز

دور زدن تحریم های گوگل ادز | راهکار رشد و شکوفایی کسب‌وکارهای ایرانی در دنیای آنلاین

دور زدن تحریم های گوگل ادز برای کسب‌وکارهای ایرانی ممکن است تحریم‌های تبلیغاتی گوگل برای کسب‌وکارهای ایرانی، به‌ویژه برای آن‌هایی که با پیچیدگی‌های قوانین تجارت بین‌المللی آشنا نیستند، می‌تواند بسیار مشکل‌ساز باشد. با تغییرات دائمی چشم‌انداز نظارتی کمپانی گوگل، کسب‌وکارهایی که در کشور ایران فعالیت می‌کنند، با چالش‌های مهمی در تبلیغات آنلاین محصولات یا خدمات […]

بیشتر بخوانید
کلیدواژه برای تبلیغات گوگل

کلیدواژه برای تبلیغات گوگل | برای انتخاب کلیدواژه مرتبط باید چه نکاتی را در نظر داشت؟

انتخاب کلیدواژه برای تبلیغات گوگل؛ اولین گام برای موفقیت کلیدواژه، کلیدواژه و باز هم کلیدواژه؛ پیدا کردن کلیدواژه‌های مناسب برای تبلیغات گوگل تعیین می‌کند که آیا سرنخ دریافت خواهید کرد و اینکه آیا کیفیت کلیدواژه‌ها به اندازه کافی خوب است تا برای شما بازگشت سرمایه و سودآوری به همراه داشته باشند یا اینکه فقط بودجه […]

بیشتر بخوانید
ایجاد کمپین گوگل ادز

ایجاد کمپین گوگل ادز | راهنمای ایجاد و تنظیمات

بهترین روش‌ها و ترفندهای ایجاد کمپین گوگل ادز در دنیای دیجیتال امروز، گوگل به‌عنوان مطرح‌ترین موتور جستجوگر و در عین حال یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های تبلیغاتی در جهان شناخته می‌شود. به همین دلیل بسیاری از کسب‌وکارها تلاش می‌کنند تا بیشترین بهره را از کمپین‌های تبلیغاتی گوگل ببرند. اما ایجاد کمپین گوگل ادز در این پلتفرم […]

بیشتر بخوانید