صبر کنید...
 
|
۰۲۱-۲۲۰۰۲۴۳۳ : تماس با تیم ما

اکانت مدیریت شده گوگل ادز | انتخابی ایده‌آل برای تبلیغات و توسعه کسب‌وکار

یک سؤال رایج که معمولاً مشتریان از ما همیشه پرسیده­اند این بوده که ما متوجه فواید و مزیت­های تبلیغات گوگل ادز برای کسب‌وکار خود شده­ایم ولی نمی‌توانیم اکانت گوگل ادز خود را مدیریت کنیم و در این موضوع دچار عدم تجربه و ترس هستیم، بهترین پیشنهاد ما برای این دسته از مشتریان استفاده از اکانت مدیریت شده برای تبلیغات گوگل ادز شما خواهد بود در این مقاله تلاش کردیم که در این مطلب با ماهیت اکانت مدیریت شده، موارد استفاده و مزایای آن آشنا می‌شویم.

مزیت اکانت مدیریت شده

اکانت مدیریت شده گوگل ادز؛ کاهش هزینه‌ها و افزایش اثربخشی تبلیغات

تبلیغات گوگل ادز یک سرویس تبلیغاتی پرداخت به‌ازای کلیک (PPC) شرکت گوگل، برای تبلیغ در موتور جستجوی این شرکت است. اگر تبلیغات کسب‌وکار شما در این سرویس تبلیغاتی گوگل، به‌درستی راه‌اندازی و مدیریت شود، نه‌تنها افراد بیشتری از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند، بلکه مخاطبان هدف بیشتری را نیز جذب می‌کنید. به همین دلیل خرید اکانت مدیریت شده گوگل بهترین راه برای توسعه کسب‌وکار شما است.

اکانت مدیریت شده در گوگل

اگرچه گوگل ادز، یک ابزار تبلیغاتی بسیار مفید برای کسب‌وکار است، اما این روش تبلیغاتی پیچیده‌تر از آن است که بسیاری از صاحبان مشاغل در ابتدا به آن فکر می‌کنند؛ بنابراین، بسیاری از شرکت‌ها، ماه‌ها یا حتی سال‌ها تلاش می‌کنند تا بتوانند حساب‌های خود را بهینه‌سازی و اثربخش کنند. برخی از شرکت‌ها نیز هرگز نمی‌توانند اکانت تبلیغاتی خود را به خودی به پتانسیل تأثیرگذاری مناسبی برسانند. ازاین‌رو با خرید اکانت مدیریت شده گوگل ادز تمام این مشکلات رفع می‌شود.

اکانت مدیریت شده گوگل ادز چیست؟

اگرچه اکانت گوگل ادز (ads.google.com)در دسترس همگان است، اما اجرای یک کمپین تبلیغاتی و داشتن یک‌روند مؤثر در تبلیغات برای توسعه کسب‌وکار شما بسیار مهم است. ازاین‌رو اکانت مدیریت شده گوگل ادز، حساب‌های کاربری هستند که توسط متخصصان، برای شما مدیریت و به‌روزرسانی می‌شوند. به کمک این اکانت‌های مدیریت شده شما می‌توانید به طور روزانه گزارشاتی از تجزیه‌وتحلیل کارکرد تبلیغات خود دریافت کنید.

استفاده از اکانت مدیریت شده

چه زمانی باید از اکانت مدیریت شده گوگل ادز استفاده کنید؟

امروزه صاحبان مشاغل هر روز چندین کار را باهم انجام می‌دهند. ایجاد محصولات یا خدمات جدید، بررسی فرایندهای روزانه، بررسی هزینه‌ها، راه‌اندازی فعالیت‌های بازاریابی جدید و صدها مورد دیگر که ممکن است در لیست کارهای روزانه آن‌ها باشد. تلاش برای مدیریت یک کمپین تبلیغاتی گوگل در بین تمامی این مشغله‌ها نه‌تنها خسته‌کننده است، بلکه آن‌طور که باید، مؤثر نخواهند بود. به طور در شرایط زیر، خرید اکانت مدیریت شده گوگل ادز را به صاحبان کسب‌وکار توصیه می‌کنیم که عبارت‌اند از:

امکانات پرداخت ارزی به کمپین‌های تبلیغاتی گوگل، برای شما فراهم نیست

وقت کافی برای رسیدگی و مدیریت اکانت گوگل ادز خود را ندارید

مهارت و دانش کافی از نحوه بهینه‌سازی و کار با اکانت گوگل ادز خود را ندارید

زمان استفاده از اکانت مدیریت شده

درحالی‌که اکانت گوگل ادز برای همه قابل‌دسترسی است، اجرای یک کمپین تبلیغاتی مؤثر با برنامه‌ریزی دقیق، تلاش بسیار زیادی را می‌طلبد. اگر می‌خواهید نتایج مطلوبی داشته باشید و درعین‌حال در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید، خرید یک اکانت مدیریت شده از مجموعه ادستیتو می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

متخصصان اکانت‌های مدیریت شده گوگل نه‌تنها کمپین تبلیغاتی شما را باتوجه‌به ویژگی‌های خاص مورد نظرتان اجرا می‌کنند، بلکه به طور منظم نتایج را بررسی و بر اساس آن تبلیغات شما را بهینه‌سازی می‌کنند. این بهینه‌سازی‌ها شامل مدیریت هزینه به‌ازای هر کلیک (CPC)، افزودن کلمات کلیدی تبلیغات گوگل، کلمات کلیدی منفی، تجزیه‌وتحلیل عملکرد تبلیغات، آزمایش و به‌روزرسانی نسخه‌های تبلیغاتی و ارائه گزارشاتی از کارکرد کمپین‌ها است که دریافت خروجی با بهترین نتیجه را برای شما تضمین می‌کند.

مزایای اکانت مدیریت شده گوگل ادز

آیا تابه‌حال تلاش کرده‌اید تا کمپین‌های تبلیغاتی گوگل خود را اجرا کنید و سپس متوجه شوید که نمی‌توانید به‌تنهایی این کار را انجام دهید؟ یا شاید تابه‌حال تبلیغات گوگل خود را اجرا می‌کرده‌اید، اما دیگر زمان لازم برای مدیریت کمپین‌های خود را ندارید. اگر در حال حاضر برای مدیریت تبلیغات گوگل خود به هر دلیلی با مشکل مواجه هستید، زمان خرید یک اکانت مدیریت شده گوگل ادز با خدمات و پشتیبانی معتبر و نیز سایر مزایای مختلف از سایت ادستیتو، رسیده است. در ادامه با این مزایا آشنا می‌شویم.

اگر به تبلیغات گوگل علاقه دارید، مقالات اموزشی گوگل ادز یکی از بسترهای مناسب برای شما خواهد بود 

نحوه عملکرد تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل ادز | گزینه‌ای مناسب برای تبلیغ و توسعه تمامی کسب‌وکارها​

مدیریت بهتر اکانت شما

مزیت اکانت مدیریت شده سرویس تبلیغاتی پرداخت به‌ازای کلیک (لینک به ویکی PPC) شرکت گوگل، داشتن تیمی مجرب از ادستیتو است که بر روی حساب شما کار می‌کند، راه‌اندازی سریع‌تر آن را تضمین می‌کند و کمپین تبلیغاتی شما را در کمترین زمان اجرا می‌کند. ما مرتباً شما را در مورد نتایج کمپین به‌روزرسانی می‌کنیم و یک گزارش جامع برای آن ارائه می‌دهیم. با خرید اکانت مدیریت شده، مطمئن باشید که تبلیغات شما بهتر اجرا می‌شود و نتایجی مطلوب برای شما به همراه خواهند داشت.

اجرای بهتر تبلیغات گوگل

تولید محتوا و طراحی مناسب‌تر برای تبلیغات

موفقیت یک کمپین تبلیغاتی نه‌تنها به استراتژی و مدیریت تبلیغات، بلکه به نحوه طراحی خلاقانه تبلیغات نیز بستگی دارد. مردم به طور طبیعی جذب تبلیغات چشم‌نواز و زیبا می‌شوند. محتوای ساده و خوانایی با طرح‌های هوشمندانه و زیبا که دقیقاً در مورد محصولات یا خدمات کسب‌وکار شما صحبت می‌کند، باعث جذب بسیاری از علاقه‌مندان و کاربران برای شما می‌شود. مجموعه ادستیتو دارای متخصصین طراحی و محتوا است که می‌تواند با ایجاد محتوای مناسب و تبلیغات زیبا، در تأثیرگذاری بیشتر تبلیغات کسب‌وکارتان در پلتفرم گوگل ادز به شما کمک کند.

تمرکز بیشتر بر کسب‌وکار

چیزی که بسیاری از صاحبان کسب‌وکار نمی‌دانند این است که تبلیغات به‌خودی‌خود یک نوع تجارت است. با استفاده از اکانت مدیریت شده گوگل ادز برای مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود، می‌توانید ویژگی‌های بازاریابی دیجیتال را به ما بسپارید و بیشتر بر اجرای کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

سرمایه‌گذاری با تبلیغات گوگل

خرید اکانت مدیریت شده گوگل ادز از مجموعه ادستیتو

به طور خلاصه، گوگل ادز یکی از قوی‌ترین ابزارهای بازاریابی برای تبلیغات در سطح اینترنت است. با ایجاد اکانت و استفاده از این پلتفرم تبلیغاتی به‌عنوان یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای خود، می‌توانید در راه‌اندازی یا توسعه کسب‌وکار، بسیار موفق عمل کنید. اما اگر امکانات پرداخت ارزی به کمپین‌های تبلیغاتی گوگل برای شما فراهم نیست، وقت کافی برای رسیدگی و مدیریت اکانت و یا مهارت و دانش کافی برای نحوه بهینه‌سازی و کار با این اکانت را ندارید، بهترین گزینه برای شما خرید اکانت مدیریت شده گوگل ادز از ادستیتو است. مجموعه ما با سال‌ها تجربه، بهترین متد تبلیغات گوگل را به شما معرفی می‌کنند.

کارشناسان ما با مشتریان زیادی کارکرده‌اند و کمپین‌های تبلیغاتی متعددی را اجرا کرده‌اند. این موضوع به تیم ارائه‌دهنده اکانت مدیریت شده گوگل ادز ما، کمک کرده است تا تجربه و تخصص ارزشمندی در کار بهینه‌سازی تبلیغات در این پلتفرم به دست آورند. ما با کار بر روی هزاران کمپین، می‌توانیم بینش‌هایی مختلفی را به شما ارائه دهیم که برای اجرای موفق تبلیغات شما بسیار مفید است.

ارتباط با ادستیتو
این مقاله رو برای خودت یا دوستات ارسال کن چون حتما یه روزی لازم میشه
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn


دسترسی سریع به مقالات
https://zaya.io/00ysy
https://b2n.ir/j02401
https://rizy.ir/7Zu1
https://bit.ly/3utRYo7
http://gg.gg/11nwnv

شما چه تجربه‌ای از دنیای تبلیغات گوگل ادز دارید؟ می‌توانید برای ما تجربه خودتان رو به اشتراک بذارید تا دیگران نیز از تجربه شما به بهترین شکل استفاده کرده و در کنار هم رشد کنیم

اگر شما هم به دنیای گوگل ادز علاقه دارید و دوست دارید که آموزش گوگل ادز رو به بهترین شکل آموزش ببینید میتونید به مقالات آموزش گوگل ادز در مجله اموزشی ادستیتو مراجعه کنید

آخرین مقالات ادستیتو
دور زدن تحریم های گوگل ادز

دور زدن تحریم های گوگل ادز | راهکار رشد و شکوفایی کسب‌وکارهای ایرانی در دنیای آنلاین

دور زدن تحریم های گوگل ادز برای کسب‌وکارهای ایرانی ممکن است تحریم‌های تبلیغاتی گوگل برای کسب‌وکارهای ایرانی، به‌ویژه برای آن‌هایی که با پیچیدگی‌های قوانین تجارت بین‌المللی آشنا نیستند، می‌تواند بسیار مشکل‌ساز باشد. با تغییرات دائمی چشم‌انداز نظارتی کمپانی گوگل، کسب‌وکارهایی که در کشور ایران فعالیت می‌کنند، با چالش‌های مهمی در تبلیغات آنلاین محصولات یا خدمات […]

بیشتر بخوانید
کلیدواژه برای تبلیغات گوگل

کلیدواژه برای تبلیغات گوگل | برای انتخاب کلیدواژه مرتبط باید چه نکاتی را در نظر داشت؟

انتخاب کلیدواژه برای تبلیغات گوگل؛ اولین گام برای موفقیت کلیدواژه، کلیدواژه و باز هم کلیدواژه؛ پیدا کردن کلیدواژه‌های مناسب برای تبلیغات گوگل تعیین می‌کند که آیا سرنخ دریافت خواهید کرد و اینکه آیا کیفیت کلیدواژه‌ها به اندازه کافی خوب است تا برای شما بازگشت سرمایه و سودآوری به همراه داشته باشند یا اینکه فقط بودجه […]

بیشتر بخوانید
ایجاد کمپین گوگل ادز

ایجاد کمپین گوگل ادز | راهنمای ایجاد و تنظیمات

بهترین روش‌ها و ترفندهای ایجاد کمپین گوگل ادز در دنیای دیجیتال امروز، گوگل به‌عنوان مطرح‌ترین موتور جستجوگر و در عین حال یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های تبلیغاتی در جهان شناخته می‌شود. به همین دلیل بسیاری از کسب‌وکارها تلاش می‌کنند تا بیشترین بهره را از کمپین‌های تبلیغاتی گوگل ببرند. اما ایجاد کمپین گوگل ادز در این پلتفرم […]

بیشتر بخوانید