صبر کنید...
آیکن ایمیل
|
۰۲۱-۲۲۰۰۲۴۳۳ : تماس با تیم ما
بازاریابی دیجیتال

بازدهی بیشتر با مسیر
دیجیتال مارکتینگ

تمام کسب‌و‌کارها برای دیده شدن و در نتیجه رسیدن به موفقیت باید در مسیر درست قرار بگیرن . اگر شناخت کافی از این مسیر ندارید و نیاز به راهنمایی دارید میتونید با ما تماس بگیرید

آنالیز رقبا

برای بدست آوردن مسیر درست باید رقبای کسب و کار خود را پیدا کنید ! ما در این زمینه راهنمای شما خواهیم بود.

24/7 پشتیبانی

این سرویس به مشتریان ما اطمینان می‌دهد که در هر لحظه به حل مشکلات خود نزدیک هستند و از خدمات بهتری بهره‌مند می‌شوند.

مشاوره رایگان

این یک فرصت ارزشمند است که به مشتریان کمک می‌کند تا در تصمیم‌گیری‌هایشان بهتر و مطمئن‌تر عمل کنند.

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ مهمترین بخش دیجیتال مارکتینگ آشنایی با نحوه شروع آن است

برای حضور در فضای آنلاین نیاز به برنامه استراتژی بازاریابی دیجیتال دارید، این برنامه به کسب و کار شما کمک می کند تا جهت تحقق اهداف دیجیتال تعیین شده از طریق کانال های بازاریابی آنلاین اقدام کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که همه کانال‌های بازاریابی برای همه کسب و کارها مناسب نیستند. یعنی اگر سئو برای کسب و کاری جواب داده یا نداده است الزامی وجود ندارد که برای شما هم این چنین خواهد بود. پس بنابراین لازم است که هر کسب و کاری برای رسیدن به اهداف بازاریابی خودش استراتژی دیجیتال مارکتینگ منحصر به فردی تدوین کند.

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ
انواع خدمات ادستیتو در بازاریابی دیجیتال با خدمات دیجیتال مارکتینگ ادستیتو بیشتر آشنا شوید
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
تولید محتوای اختصاصی
ساخت انیمیشن
فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ تیم ادستیتو
کارهایی که برای شروع همکاری باید انجام دهید !

نظرات مشتریان به عنوان منبعی ارزشمند برای ما محسوب میشوند ! ما با بررسی نظرات مشتریان ، راهکارهایی را برای بهبود عملکرد خود پیدا می‌کنیم و تغییرات لازم را در محصولات ، خدمات و رویکردهایمان ایجاد می‌کنیم

1
جلسه مشترک ما با شما

در این جلسه ما با کسب و کار شما آشنایی پیدا میکنیم و به کمک هم مشخص میکنیم هدف شما از کمپین دیجیتال مارکتینگ چیست؟ آیا می‌خواهید فروش افزایش یابد، آگاهی از برند افزایش یابد یا هدف دیگری دارید؟

2
آنالیز توسط تیم ما

در این مرحله تیم ادستیتو با استفاده از راه‌ها و ابزار های مختلف شروع به بررسی حوزه کسب و کار شما میکند . این بررسی فقط به کسب و کار یا محصول شما محدود نمیشود بلکه رقبای شما هم در برمیگیرد !

3
ارسال پروپوزال

بعد از انجام آنالیز و بررسی کلی داده‌ها ، یک گزارش کامل از فعالیت هایی که به نظر تیم ما برای شما میتواند مفید باشد جمع آوری شده و در قالب یک پروپوزال برای شما ارسال میگردد .

4
تایید و شروع کار

در این مرحله شما بعد از بررسی پروپوزال میتوانید اصلاحات مد نظرتان را به ما اطلاع داده تا با رسیدن یک نقشه راه مناسب همکاری خوبی را با هم شروع کنیم .

ما در تمام دنیا در حال خدمت رسانی هستیم

با توجه به اینکه شرکت ادستیتو دارای شرکت رسمی ثبت شده در آمریکا و همچنین حساب های بین المللی می باشد به راحتی این امکان را دارد که با مشتریان سراسر جهان همکاری نموده و سفارش های آنها را به بهترین شکل ممکنه انجام دهد !

نقشه کشورها
کشور آمریکا کشور برزیل کشور عربستان کشور چین کشور استرالیا
آخرین مقالات دیجیتال مارکتینگ
به‌روزرسانی الگوریتم گوگل

خط قرمزهای گوگل و انواع الگوریتم آن

خط قرمزهای گوگل و انواع الگوریتم آن در مقاله خط قرمزهای گوگل و انواع الگوریتم آن به سراغ این موضوع می‌رویم که الگوریتم گوگل چگونه کار می‌کند و ۵ فاکتور کلیدی آن کدام‌اند؟ الگوریتم  سیستم پیچیده جستجوی گوگل به آن اجازه می‌دهد تا بهترین و کاربردی­ترین موضوعات در صفحات را برای یک جستجوی خاصی که […]

بیشتر بخوانید
تجربه مشتری دیجیتال

تجربه مشتری دیجیتال چیست؟

چگونه می‌توان تجربه مشتری دیجیتال را بهبود بخشید؟ مشتریان هنگام تعامل آنلاین با یک برند، انتظارات بالایی دارند. آنها انتظار یک سفر منسجم مشتری را دارند و صبر کمی برای رابطه‌ها و تعاملات ازهم‌گسیخته دارند. در این مقاله، توضیح می‌دهیم که تجربه مشتری دیجیتال چیست، چگونه می‌توان آن را بهبود بخشید و چرا این پیشرفت‌ها […]

بیشتر بخوانید

از صفر تا صد A/B تست

این مقاله به شما می‌گوید که تست A/B  چیست و استفاده از آن چه مزایایی برای شما دارد. برای اینکه به یک استراتژی آزمایشی درست برای رسیدن به اهداف کسب و کار خود دست پیدا کنید، نیاز است که بهترین آنها را انتخاب کنید. در این مقاله از ادستیتو به عنوان نماینده رسمی تبلیغات گوگل […]

بیشتر بخوانید
سوالات متداول

آنچه را که به دنبالش هستید پیدا نمیکنید؟ به ما پیام دهید !

در زیر برخی تعاریف از سایت های مرجع در رابطه با دیجیتال مارکتینگ را بخوانید: دیجیتال مارکتینگ شامل استفاده از همه ابزار های الکترونیکی و اینترنتی است. بیزنس ها با کانال های دیجیتال مثل موتور های جستجوگر، سوشال مدیا، ایمیل و بقیه ابزار ها را در خدمت میگیرند تا با مشتریان فعلی و بالقوه خود در ارتباط باشند. (hubspot.com) دیجیتال مارکتینگ بخشی از بازاریابی است که از اینترنت و ابزارهای دیجیتالی مثل دسکتاپ، موبایل ، دیجیتال مدیا و پلت فرم ها برای پروموت کردن محصولات یا خدمات استفاده می کند. ( ویکی پدیا) بازاریابی دیجیتال هر فرمی از بازاریابی محصول و خدمات است که با ابزارهای الکترونیکی انجام می شود. (neil patel) دیجیتال مارکتینگ اقدام به پروموت کردن و فروش محصولات و خدمات به وسیله به خدمت گرفتن تاکتیک ها بازاریابی آنلاین، مثل بازاریابی سوشال مدیا، بازاریابی موتور های جستجو (SEM) و بازاریابی ایمیل است.

شبکه‌های اجتماعی شما را به انبوهی از میلیون‌ها کاربر، مرتبط می‌کند و شما در این فضا می‌توانید مخاطبان خود را به صورتی دقیق شناسایی و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. با تولید محتوای مناسب می‌توانید در یک بستر اجتماعی با مشتریان خود ارتباطی دوستانه ایجاد کنید، ارتباطی که می‌تواند ادامه‌دار باشد و عمیق‌تر شود، شاید مخاطبان بالقوه شما طرفداران آینده شما باشند. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یکی دیگر از چندین ابزار دیجیتال مارکتینگ است که می‌توان از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغ محصولات استفاده کرد. از این روش می‌توان برای افزایش ترافیک ورودی وبسایت شرکت استفاده کرد و همینطور برای پشتیبانی بیشتر از مشتریان به کار می‌آید.

رصد و اندازه گیری نتایج بازاریابی در تبلیغات سنتی، امکان رصد نتایج کمپین تبلیغاتی وجود ندارد، اما دیجیتال مارکتینگ داده‌های مورد نیاز برای اندازه‌گیری نتایج کمپین و محاسبه دقیق ROI را در اختیار بازاریابان و صاحبان کسب‌وکار قرار می‌دهد هزینه های بازاریابی یک برند برای اینکه بتواند در تلویزیون تبلیغ کند یا در یک خیابان/ بزرگراه پرتردد به مدت محدودی بیلبورد داشته باشد، باید میلیاردها هزینه کند, ولی هزینه لازم برای اجرای کمپین‌ تبلیغاتی در فضای دیجیتال در تمام کانال‌های بازاریابی شاید برابر با استفاده از تبلیغات تلویزیونی باشد که همین مزیت قابل توجهی برای صاحبان کسب و کارها میباشدو تارگت کردن مخاطبان هدف تارگتینگ باعث می‌شود مخاطبان واقعی شما تبلیغتان را مشاهده کنند. در حالی‌که تبلیغات سنتی به صورت عمومی نمایش داده می‌شود و هیچ‌گاه نمی‌توان مطمئن بود که کسانی که تبلیغ شما را دیده‌اند مخاطب هدفتان بودند یا خیر. داده‌محور بودن بازاریابی دیجیتال باعث شده تا قابلیت تارگتینگ و شخصی‌سازی برای بازاریابان فراهم شود. دسترسی به مخاطبان تبلیغات سنتی از لحاظ جغرافیایی دارای محدودیت است. در مقابل، با استفاده از دیجیتال مارکتینگ و به لطف اینترنت می‌توانید فراتر از مرزهای جغرافیایی حرکت کنید و با بودجه کمتری به مخاطبان بیشتری و به صورت گسترده دسترسی داشته باشید. و اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران بیشتری قرار دهید.

دستگاه های تلفن همراه همه جا هستند، بیش از 90 درصد از جمعیت جهان از تلفن همراه استفاده می کنند و بیش از 83.72 درصد از جمعیت جهان صاحب گوشی هوشمند هستند. وقتی صحبت از دسترسی به اینترنت به میان می آید، بیش از 70 درصد از کاربران از طریق دستگاه تلفن همراه به اینترنت دسترسی دارند که در برخی مناطق به بیش از 90 درصد افزایش می یابد. کمپین های بازاریابی که به طور خاص برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده اند، مزایای منحصر به فردی دارند. آنها مقرون به صرفه هستند، به راحتی قابل اجرا هستند و می توانند به طور یکپارچه در تلاش های بازاریابی موجود شما قرار بگیرند. استراتژی های بازاریابی تلفن همراه مانند بازاریابی پیام های متنی نیز دارای نرخ باز و کلیک فوق العاده بالایی هستند و بازاریابی تلفن همراه مبتنی بر مکان سطحی از ارتباط متنی را ارائه می دهد که تعداد کمی از کانال های بازاریابی دیگر می توانند با آن مطابقت داشته باشند.

فرصت های شغلی متنوع: این نوع بازاریابی(دیجیتال) فرصت های شغلی زیادی را به وجود آورده و روز به روز شاهد آگهی های استخدامی متعدد در این حوزه هستیم، در بازاریابی دیجیتال میتوان به صورت دور کاری و غیر حضوری نیز فعالیت کرد. راهی آسان برای شروع یک کسب و کار خلاقانه: با استفاده از شبکه های اجتماعی در دسترس می توان یک کسب و کار کوچک را به راحتی شروع کنید و سپس با استراتژی های مناسب آن را به رشد برسانید. نرخ رو به رشد بازار های دیجیتال: بازاریابی دیجیتال یک فناوری رو به رشد است که فرصت های شغلی زیادی را به ارمغان آورده است. شکاف مهارت دیجیتال: شکاف مهارت به تفاوت بین مهارت های مورد نیاز برای انجام کار و مهارت هایی که یک فرد دارد گفته می شود در نتیجه کسانی که با شکاف مهارت استخدام می شوند توانایی لازم برای انجام کارها را ندارند.

امروزه به دلیل فراگیر شدن اینترنت و نقش آن در تصمیم گیری های مصرف کنندگان، استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارها امری حیاتی است. بنابراین کسب و کارها نه تنها باید در باید در فضای آنلاین حضور داشته باشند بلکه باید با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ نسبت به بیشتر دیده شدن خود اقدام نمایند.

سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو بازاریابی تولید محتوا یا کانتنت مارکتینگ همچون تولید محتوای متنی وب‌سایت، رپورتاژ آگهی و… / تولید محتوای تصویری اینستاگرام / اینفلوئنسر مارکتینگ / تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام،اینستاگرام و سایر بسترهای مرتبط